Beoordeeld met een 9,0 na 2256 beoordelingen
Grote voorraad, snel geleverd Sterk in maatwerk Gratis verzending vanaf € 500,-
0416 75 02 55 Maandag t/m donderdag van 8:00 - 17:30 uur
Vrijdag van 8:00 - 17:00 uur
Zaterdag van 8:00 - 12:00 uur

Een mooie tuinafboarding maken met ecolat

Ecolat in uw tuin

Ecolat is een mooie tuinafboarding en inmiddels ondenkbaar in uw tuin. Dit kunststof product is gemaakt van 100% gerecyclede kunststoffen en is een perfect alternatief voor een hardhouten afboarding. Door middel van Ecopic paaltjes is een solide bevestiging gegarandeerd.

Ecolat kent meerdere toepassingen, denk hierbij aan:
. afkadering tuinpad
. bloemenrand
. vijver
. border
. afheinen gazon
. afheinen moestuin

Ecolat is verkrijgbaar in twee varianten:
. ecolat recht in de vorm van lange rechte latten voor rechtlijnige en strakke borders
. ecolat opgerold, buigzaam op rol voor bochten en glooiingen.
Ecolat is in diverse afmetingen op rol of rechte stukken te krijgen. Klik hier en bekijk de mogelijkheden.

De ecolat is met zijn natuurlijke uitstraling niet meer weg te denken in de tuin of binnen openbare ruimtes. Door solide uitvoering en makkelijke bevestiging is dit een ideaal product voor de zakelijke markt, hovenier en/of doe-het-zelver. Laat u verleiden op het gebied van uitstraling, eenvoud, makkelijke bevestiging, duurzaamheid en solide.

Met één woord Ecolat!

Bevestigingsmateriaal ecopic

Naast ecolat recht en opgerold hebben we ecopic in het assortiment. De ecopic wordt gebruikt als ondersteuning.
Ecopic paaltjes garanderen een solide bevestiging van de Ecolat afboording voor gazon, tuinpad, border, moestuin en vijver. De ecolat kan tegen de ecopic geschroefd worden. Ecopic wordt achter de ecolat geplaatst, zodoende dat een goede bevestiging gegarandeerd wordt. Door hun H-profiel verzekeren ze een hoge stabiliteit.

De ecopic paaltjes kunt u in de grond kloppen met een rubber hamer en schroeft ze aan de ecolat vast. De paaltjes komen zo’n 3 cm lager dan de bovenzijde van de Ecolat. Ze zijn in de eindfase niet meer zichtbaar, omdat de tuinborder wordt aangevuld met grond, schors of kiezel.

eco pic grijs

Ecolat, de voordelen

Vos Kunststoffen denkt graag met u mee! Zo hebben we wederom de voordelen van het product voor u op een rijtje gezet, zodat u de juiste keuze kunt maken in producten. Dit bewust kopen is niet alleen goed voor het milieu, maar ook voor uw portemonnee!

De voordelen voor u op een rijtje:
. het materiaal is makkelijk te plaatsen en vooral duurzaam.
. ecolat is geproduceerd uit 100% gerecyclede kunststoffen en heeft een lange levensduur, waardoor het materiaal nauwelijks slijt.
. het materiaal neemt geen vocht op
. kunststof splintert niet zoals bij hout.

Ecolat opgerold vijverrand

Vos Kunststoffen denkt aan recyclen

Help ons mee om de plastic afvalberg te verminderen!

Op onze website hebben we een apart kopje Gereycled, waarin u alles kunt vinden betreft gerecyclede kunststoffen. Wij bieden een uitgebreid assortiment aan in gerecyclede kunststoffen en de vele toepassingen kunt u daar tevens op terugvinden.

Toepassingen:
. gerecyclede kunststof platen; ecoplaat en gerecyclede PE-plaat
. afboarding voor in uw tuin
. compostbakken
. moestuinbakken
. vierkante palen
. terrasplanken
en nog veel meer!

Voor vragen voor toepassing van een kunststof product voor uw tuin en welke afmetingen u nodig heeft, kunt u contact opnemen met ons deskundig team. Zij staan u graag te woord en werken graag mee aan de verfraaiing van uw tuin!

We helpen u graag! 0416 75 02 55 of info@voskunststoffen.nl